Yiğit Kirazcı eski aşkı Pınar Deniz ayrılığını atlattı! Yeni imajını gören parmak ısırıyor “Ayrılık yaramış”

Pınar Deniz ile olan alakasına son veren Yiğit Kirazcı, aylar sonra yeni bir proje ile gündeme geldi. Saklılıktan ötürü projeye dair ayrıntı vermeyen Kirazcı, yeni projesiyle hayranlarını sevindirdi. İmaj yenileyen Kirazcı, saçlarını kestirip herkesi şaşırttı. İşte Yiğit Kirazcı’nın ayrılık sonrası yeni imajı.

AYRILIK SONRASI ORTAYA ÇIKTI

Uzun vakittir gündeme gelmeyen oyuncu Yiğit Kirazcı, sevenlerine yeni bir proje ile müjdeli haberi verdi. Saklılık kontratından ötürü projenin ayrıntılarını vermek istemeyen Kirazcı, yeni imajı ile de dikkat çekti. Kıvırcık saçlarını kestiren Kirazcı, kısa saçlı haliyle sevenlerinden büyük beğeni topladı.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Projesi hakkında kısa bilgiler veren Yiğit Kirazcı, “Yeni dönemde tekrar kapalılık mukavelesi olan, çok konuşamayacağım bir sinemayla anlaştım. Eylül ayının üçüncü haftası Doğu’ya gideceğiz, başlayacağız. O yüzden çok heyecanlıyım” dedi.

FİLMDE PARTNERSİZ OYNAYACAK

Doğu Anadolu Bölgesi’nde çekimlerin yapılacağını belirten Yiğit Kirazcı, sinemanın konusunun bir baba kız hikayesin olduğunu belirtti.

Filmin dram cinsinde olacağını tabir eden Kirazcı, bu proje partnersiz ve duygusal bir kıssanın başrol oyuncusu olarak hayranlarının karşısına çıkacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.