Uluç Bayraktar baba oluyor! ‘Teşekkür ederim dilekleriniz için’

Uluç Bayraktar ile Alara Hamamcıoğlu, 2021 yılının Haziran ayında Emirgan’da bir mekanda düzenlenen sade bir törenle evlenmiş; nikaha çok sayıda ünlü isim katılmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer, çifti, Cansu Dere, Aras Bulut İynemli ile sevgilisi Bige Önal, yapımcı Kerem Çatay, Ece Sükan, Rıza Kocaoğlu, Engin Öztürk, senarist Ece Yörenç, Barış Falay ve Hazal Subaşı gibi televizyon dünyasının yıldızları davette yer almıştı.

SOLUĞU TATİLDE ALDILAR

Ünlü çift, dünyaevine girmelerinden birkaç ay sonra ise soluğu tatilde almıştı. Sıcak havanın tadını çıkaran çiçeği burnunda evli çifte, denize girdikleri sırada bir arkadaşları eşlik etmişti.

Arkadaşı ve eşi ile denize giren Bayraktar, sakin sakin yürürlerken bir ananda eşi ve arkadaşımın su atması ile ne yapacağını şaşırmıştı. Kısa süreli su şakasından sonra 47 yaşındaki Uluç Bayraktar, kendini serin sulara bırakarak denizin keyfini çıkarmıştı.

CİHANGİR’DE YEMEK YEDİLER

‘Ezel’, ‘Karadayı’, ‘Çarpışma’, ‘İçerde’ ve ‘Babil’ gibi iddialı dizilerin yönetmenliğini yapan Uluç Bayraktar, son olarak eşi Alara Hamamcıoğlu, arkadaşı Rıza Kocaoğlu ve sevgilisi Selin Işık ile geçtiğimiz akşam Cihangir’de objektiflere takıldı.

Bir mekanda yemek yiyen ve bol bol sohbet eden arkadaşlardan ünlü yönetmenin neşeli halleri dikkat çekti. Bayraktar’ın çok keyifli olması ve yüzünde gülücükler açma sebebi ise 7 gün sonra dünyaya gelecek olan çocuğu.

“HAYIRLI GECELER”

İlerleyen saatlerde mekandan ayrılan Bayraktar ve Kocaoğlu, basın mensuplarını yanıtsız bırakırken; yönetmen, “Uluç bey hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün kız mı erkek mi? Bir isim düşündünüz mü?” sorusuna, “Arkadaşlar teşekkür ederim dilekleriniz için, hayırlı geceler” demekle yetindi.

Arkadaşlar, daha sonra evlerinin yolunu tuttular.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.