Turkcell ve YouTube iş birliğine gitti

Turkcell ve Youtube işbirliği sağladı. Yapılan şirket açıklamasına nazaran dijital operatör Turkcell, YouTube ile yaptığı işbirliğiyle hem yeni hem de mevcut müşterilerine ayrıcalıklı fırsatlarla birlikte sonlu bir müddet için fiyatsız YouTube Premium aboneliği fırsatı sunuyor.
Muahede kapsamında, Turkcell’liler, YouTube Premium’u 2 ay, Turkcell’in ayrıcalıklı dünyası Platinum müşterileri ise 3 ay boyunca fiyatsız kullanabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların, Platinum, GNÇ, Bizce, Paycell ve Turkcell uygulamalarından kendilerine özel sunulan teklifleri takip etmeleri kâfi olacak. 15 Ağustos tarihinden itibaren geçerli olacak kampanyadan 26 milyon müşteri faydalanabilecek.

UYGULAMADAKİ TEKLİFLERİ TAKİP ETMEK YETERLİ

Turkcell Segment Pazarlaması Yöneticisi Gökhan Aksu, mutabakatla ilgili “YouTube görüntülerini reklamsız olarak izleme, görüntüleri art planda istedikleri üzere oynatma ve sınırsız indirme avantajları sunan YouTube Premium müşterilerimiz ortasında çok tanınan. Turkcell olarak müşteri içgörülerine hitap eden bu üzere tahlillerle yaptığımız iş birliklerinin müşterilerimizi çok memnun edeceğini düşünüyoruz. Müşterilerimizin bu ayrıcalıktan yararlanması için Platinum, GNÇ, Bizce, Paycell ve Turkcell uygulamalarından kendilerine özel sunulan teklifleri takip etmeleri yeterli” dedi.

YouTube Premium iş birliklerinden sorumlu Bölge Müdürü Vincent de Lorca ise mevzuyla ilgili olarak “Türkiye üzere genç, dinamik ve bizim için çok büyük kıymete sahip pazardaki faaliyetlerimizi sürdürürken, Turkcell üzere güçlü bir ortakla iş birliği yaparak sunduğumuz hizmeti geniş kitlelere ulaştırmak bizim için çok değerli” dedi.

KESİNTİSİZ MÜZİK KEYFİ

Kampanyadan halihazırda YouTube Premium yahut YouTube Music Premium abonesi olmayan, daha evvel YouTube Music Premium, YouTube Premium yahut Google Play Müzik abonesi olmayan ve bu uygulamaların rastgele bir promosyonundan faydalanmamış Turkcell müşterileri yararlanabiliyor.

Ücretsiz Premium paket ile kullanıcılar, uygulamayı YouTube Kids ve YouTube Music Premium da dahil olmak üzere tüm aygıtlarından reklamsız formda kullanabiliyor, daha sonra izlemek istedikleri görüntüleri kaydederek taşınabilir bilgilerinin hudutlu olduğu ve internet teması olmayan anlarda izleyebiliyor. YouTube Premium, art planda ve ekran kapalıyken de kesintiye uğramadan devam ediyor.

KAYNAK: İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.