Okan Buruk’tan taraftarın Muslera’ya gösterdiği reaksiyona yorum

Spor Toto Üstün Lig’in 7. haftasında Konyaspor’u alanında 2-1 yenerek maç ziyadesiyle liderlik koltuğuna oturan Galatasaray ulusal ortaya moralli girdi.

Maçın ikinci yarısında oyun 1-1 devam ederken stadı dolduran Galatasaray taraftarından Muslera’ya reaksiyon geldi. Topu oyuna süratli sokamayan Uruguaylı file bekçisine uğultuyla reaksiyon gösteren taraftar, süratli atağa çıkamadıkları için sonlandı.

Yaklaşık 10 dakika sonra bir benzeri konumda Muslera kanatlardan kaçan arkadaşlarını çabucak göremediği için taraftar reaksiyon gösterdi. Çıkan uğultuya birinci evvel reaksiyon göstermeyen Muslera, kale gerisindeki tribünlere iki defa dönerek bağırdı ve elleriyle reaksiyonunu sert halde gösterdi.

OKAN BURUK’TAN CEVAP GELDİ!

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, maçın akabinde basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Buruk’a Muslera ile tribünün birbirlerine karşılıklı olarak reaksiyon gösterdiği durum soruldu. Okan Buruk şu sözleri kullandı:

“Benim gördüğüm, taraftar 1-2 konumda Muslera’nın süratli başlamasını istedi. Topu elden çıkarma durumu oluşmayınca oyuncu istediği üzere başlayamıyor tabi ki. Oyuna başlaması için çok emin olması lazım sonuçta kalecinin. Onunla ilgili bir sorun oldu herhalde. Taraftar daima dikine oyun, öne oyun, gol atan bir kadro istiyor bunda da çok haklılar. Bu oyunu son iki haftada çok öne çıkarmıştık. Bugün yeniden kısım bölüm öne çıkardık. Taraftarı memnun etmek istiyoruz oyun olarak…”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.