Johnny Depp’in makas elleri açık artırmada

Son günlerde eski eşi Amber Heard ile skandal bir davada yer alan Johnny Depp’in, Edward Scissorhands (Makas Eller) sinemasında kullandığı eldiven, bir müzayedede açık artırmaya çıktı. İkonik sinemanın bu değerli aksesuarının 50 bin dolara satılması bekleniyor.

Tim Burton’ın direktörlüğünü yaptığı 1991 imali Edward Scissorhands (Makas Eller) sinemasında Johnny Depp’in kullandığı eldivenler açık artırmaya çıktı. İkonik sinemanın bu değerli aksesuarının 50 bin dolara satılması bekleniyor.

Satışın, sinemanın başrolü Johnny Depp’in, eski eşi Amber Heard ile yaşadığı olaylı davanın gerisinden gelmesi ise dikkat çekti. Heard, dava sırasında Depp için; “dünyayı parmaklarında makas olduğuna ikna eden mükemmel bir aktör” demişti. Hatta Heard’ün bu açıklamaları, Depp’in hayranları ortasında da espri konusu olmuştu.

Bir Depp hayranı toplumsal medyada, “Sıradaki ne? Onun sahiden bir korsan olmadığını ve bir çikolata fabrikasının olmadığını mı öğreneceğiz!? Bu adam tüm bunlardan nasıl kurtulabilir!?” diye yazdı.

Heard’ün bu açıklamasından günler sonra da sinemada kullanılan eldivenler açık artırmaya çıktı. Satıştaki eldivenin çok aşınma ve eskime gösterdiği belirtiliyor, lakin yeniden de üç çevrimiçi teklif verildi bile. Tekliflerin en yükseğinin şu an için 20 bin dolar olduğu belirtildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.