John Wick 4’ten birinci fragman

Tüm dünyada 24 Mart 2023’te vizyona girmesi planlanan John Wick: Chapter 4’dan birinci imgeler geçtiğimiz gün yayınlandı. 2019 yılında vizyona giren üçüncü sinemadan sonra küçük bir vakit atlaması yaşanan sinemada John Wick eski işverenlerine karşı savaşını sürdürerek Berlin’den Paris’e dünyanın çeşitli yerlerini dolaşıyor.

GİŞEDE YÜKSELEREK İLERLEDİ

Evine girip köpek yavrusunu öldüren Rus mafya çetesinden intikam almak için hata dünyasına dönen eski tetikçi John Wick’in kıssasını bahis edinen seri beyazperdede birinci olarak 2014’te göründü. Seri her yeni sinemasında dünya genelinde gişesini yüzde 100’e yakın oranda arttırdı. 2019 yılında vizyona giren, serinin son halkası, John Wick 3: Parabellum ise dünya genelinde 326 milyon dolara hasılat elde ederek Lionsgate’in en yüksek hasılat elde eden seri devam sinemalarından biri oldu.

Üç sineması Türkiye’de yaklaşık 2 milyon seyirci tarafından izlenen serinin dördüncü sinemasında Keanu Reeves’in yanı sıra Donnie Yen, Hiroyuki Sanada ve IT’nin ‘kötü adamı’ Bill Skarsgård üzere isimler takıma katılıyor. John Wick 4 CJ ENM dağıtımıyla 24 Mart 2023’te vizyona girecek.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.