Göz Renginiz Kişilik Özelliklerinizi Ortaya Çıkarıyor! İşte Karakter Özelliklerini Açığa Çıkaran Kişilik Testi

Kahverengi, yeşil, mavi, gri ve ortadaki her şey: herkesin gözleri farklı renktedir. İster parlak mavi gözlere sahip olun, ister gizemli kahverengi gözlere sahip olun, hepsi hoş ve benzersizdir. Göz rengin seni eşsiz kılıyor! Rastgele bir bireye bir diğerinde neyi cazibeli bulduğunu sorarsanız, onda dokuz talihi vardır: Gözler. Pekala göz rengin kişiliğin hakkında neler söylüyor? İ

GENLER

Elbette mantıklı görünüyor zira onlar biri hakkında birinci fark ettiğiniz şeylerden biri. Ayrıyeten, gözleriniz birçok vakit ne düşündüğünüzü ele verebilir. Hüzün, tıpkı öfke ve sevinç üzere gözlerde kendini gösterir. Görünüşe nazaran, gözleriniz yalnızca hisleriniz hakkında değil, birebir vakitte kişiliğiniz hakkında da bir şeyler söylüyor! İsveçli bir üniversite tarafından yapılan araştırma, gözlerinizin renginden sorumlu olan genin beyninizdeki ön lobları oluşturan genle tıpkı olduğunu göstermiştir. Uzmar bir hekim şöyle diyor: “Göz, nörolojik olarak beyne o kadar yakından bağlıdır ki, buna beynimizin dışarıdan görebileceğiniz tek kısmı diyebilirsiniz.” Pekala, göz renginiz sizin hakkınızda ne söylüyor? Aşağıda öğrenin!

KAHVERENGİ

Kahverengi gözlü beşerler önder doğarlar. Kendileri farkında olmayabilirler lakin dünyanın geri kalanı onları o denli görüyor. Bu beşerler öteki insanların birçoklarından daha fazla inanç yayarlar. Gözleriniz daha yoğunsa, cildinizde ve bedeninizde süratli düşünme yeteneğiyle kontaklı daha fazla melanin var demektir.

MAVİ

Mavi gözlü beşerler çoklukla nazik ve cazibeli, fakat nadiren zeki olarak görülürler. Pek çok insanın fark etmediği şey, mavi gözlü insanların büyük bir iç güce sahip olmalarıdır. Araştırmalar, mavi gözlü bayanların doğum sancılarına başkalarına nazaran daha sağlam olduklarını göstermiştir. Bu da ilginizi çekebilir: mavi gözlü insanların alkole karşı toleransı daha yüksektir!

GRİ

Gri gözler bir çeşit mavi gözdür. Gri gözlü insanları okumak ekseriyetle zordur. Çok içe dönük ve istikrarlı beşerler olabilirler, fakat tıpkı vakitte ikili bir kişiliğe de sahip olabilirler. Açık gri gözlü beşerler ulaşılmaz görünebilir, lakin bir sefer içeri girmenize müsaade verdiklerinde, sahip olabileceğiniz en sadık arkadaşlardır.

YEŞİL

Yeşil, tüm göz renkleri ortasında en ender görülenidir. Yeşil gözlü beşerler çoklukla çok yaratıcıdır. Araştırmalar, yeşil gözlü bireylerin kahverengi gözlü bireylerin liderlik maharetlerine ve mavi gözlü şahısların içsel gücüne sahip olduğunu göstermiştir. Gerçek bir ikramiye!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.